Objednávka kurzu
Členství v KSA

Členství v našem Klubu sportovních aktivit (KSA) je bezplatné pro děti a mládež do 18 let. Členstvím v KSA získáte řadu výhod, např. slevu na výuku v naší lyžařské škole, slevu na skipas ve vybraných lyžařských areálech apod.
Členstvím v KSA se nezavazujete k aktivní účasti na našich akcích.

Přihláška do KSA

Přihláška do Klubu sportovních aktivit ke stažení:

Přihláška - formát DOC

Přihláška - formát PDF

6.2. Skupinová výuka snowboardingu

Výuka snowboardingu

Cena s DPH:900.00 Kč
Dostupnost:Volná místa
ks

Cena zahrnuje:

  • 4 hodiny výuky snowboardingu ve skupině v termínu 6.2.2021
  • skipas pro areál Kyčerka - Velké Karlovice
  • svačinu (oplatek, nápoj)
  • drobné odměny při výuce a soutěžích

Na tento výjezd již není možné přihlásit úplné začátečníky.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a její nepředvídatelnosti je v letošním roce možná pouze vlastní doprava.

Dle současných nařízení musí mít dítě ve výuce (především ve frontě na vlek) zakryté ústa a nos (kukla, multifunkční šátek, rouška apod.)

Platby za jednotlivé výjezdy provádějte až v týdnu před daným výjezdem, kdy by mělo být jasné, že se výjezd uskuteční. Pokud objednáváte výuku pro více dětí nebo ve více termínech, proveďte prosím objednávku pro každé dítě a vybraný termín zvlášť.

Časový harmonogram dne:
8:50 - sraz účastníků u dětských vleků naproti hlavního parkoviště. U označeného instruktora se informujte o čísle družstva, do kterého bylo zařazeno vaše dítě. Předcházejte prosím shlukování a dodržujte bezpečné rozestupy.
9:00 - cca 13:20  Výuka lyžování (včetně přestávky na svačinu - pokud dítěti nebude stačit námi zajištěná svačina (oplatek, nápoj), doporučujeme dětem přibalit i svačinu, kterou předáte instruktorovi družstva. Svačinu označte jménem)
13:30 - ukončení výuky

Žádáme všechny rodiče o dodržování platných epidemiologických opatřeních v rámci organizace lyžařské školy, především pak s ohledem na shlukování skupin a dodržování doporučených rozestupů. 

S ohledem na ostatní lyžařskou veřejnost, žádáme rodiče, kteří nebudou během výuky jejich dítěte také lyžovat, aby po předání dítěte k výuce přeparkovali auto na horní parkoviště. Parkoviště je vzdáleno o cca 600 metrů dále po příjezdové cestě. 


Jak objednat:

1) při objednávce uvádějte Jméno a Příjmení dítěte, dále datum Narození dítěte. E-mail a Telefon je kontakt na rodiče
2) při výběru Zkušenosti vyberte lyžařskou zdatnost dítěte dle nabízených možností. Pokud chcete cokoli dále upřesnit, využijte pole Komentář
3) do pole Komentář uveďte vaše další požadavky nebo upřesnění.
Po odeslání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail z adresy skisnehulak@gmail.com. V případě, že neobdržíte potvrzovací e-mail, kontaktujte nás na uvedeném e-mailu.

Rezervaci kurzu proveďte nejpozději do středy do 20 hodin před daným výjezdem. Platbu doporučujeme provést během čtvrtku, aby byla připsána během pátku na náš účet

Platba za kurs je možná pouze bankovním převodem. Platební údaje obdržíte po odeslání přihlášky. 


Aby bylo možné naši výuku lyžování a snowboardingu provádět i při dalším případném zpřísnění protiepidemických opatření, je třeba, aby děti byly členy našeho Klubu sportovních aktivit. Na klubovou činnost se např. nevztahuje zákaz užití vleků, apod. Členství v našem klubu je bezplatné a nezavazuje vás k žádné aktivní účasti na našich akcích.